STYLISTA & PERSONAL SHOPPER
NEWSLETTER
Proszę podać adres e-mail.
Niepoprawny adres e-mail.
Adres został dodany. Dziękujemy!

REFERENCJE

Do tej pory pracowliśmy zarówno dla dużych, jak
i małych rodzinnych firm. Dbamy o dyskrecję tych, którzy nam zaufali, jednak wiemy, jak ważne
w dzisiejszych czasach są referencje. Dlatego na specjalne życzenie możemy udostępnić Państwu numery telefonów do wybranych Klientów
.

 

Pobierz naszą ofertę  PDF

Pobierz naszą ofertę dot. Dress Code PDF

Relacja z imprezy współorganizowanej przez Na Ostatni Guzik (ponad 900 osób wzięło udział)

 

"Serdecznie dziękuję za zrealizowanie stylizacji w ramach wydarzenia ?Jesienne Metamorfozy?,  które odbyło się w C.H. Korona. Poddane metamorfozom panie były zachwycone, a stylizacje pozwoliły im spojrzeć inaczej nie tylko na swoją szafę ale i na same siebie. Doskonałe przygotowanie do wydarzenia, trafione pomysły, bezproblemowa współpraca ze sklepami odzieżowymi, fryzjerami i makijażystkami udowadniają, że nazwa ?na ostatni guzik? nie jest dana na wyrost. Dziękujemy i polecamy!"

Highlite PR

 

"Przy współpracy z Panem Rafałem oraz Panią Magdaleną udałonam się przeprowadzić event, zakończony ogromnym sukcesem, który przełożył się na zadowolenie nie tylko naszej firmy, ale przede wszystkimspełnił oczekiwania naszych klientek. Pełen profesjonalizm - to słowa, które najlepiej efekty pracy firmy NA OSTATNI GUZIK."
Olga Smułka, Pretty One

 

"Dzięki współpracy z Panem Rafałem udało się wdrożyć koncepcję wizualną naszych projektów graficznych m.in. ulotek, folderów i zaproszeń, którymi posługujemy się na co dzień. Jesteśmy także bardzo usatysfakcjonowani przebiegiem
i rezultatem sesji zdjęciowej. Zależy nam na tym, aby tożsamość naszej firmy była spójna, dlatego nawiązaliśmy stałą współpracę przy budowie wizerunku."

Piotr, współwłaściciel kliniki i ośrodka szkoleniowego

 

"Specjalistom z wrocławskiej frmy NA OSTATNI GUZIK zleciśmy przygotowanie całej koncepcji wizualnej firmy, od nowego logo do strony interentowej. W ramach współpracy przekonaliśmy się do pomysłu przeprowadzenia profesjonalnej sesji zdjęciowej naszych pracowników. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego pomysłu, a efekty z dumą prezentujemy na nowej stronie www."

Grzegorz, właściciel kancelarii prawnej we Wrocławiu


"Jestem właścicielem średniej, jak na wrocławski rynek, firmy
i nie potrafiłem wyegzekwować od moich pracowników odpowiedniego stroju. Ciężko też było bezpośrednio zwracać uwagę pracownikom z pozycji przełożonego. Córka z żoną zasugerowały, że powinienem skorzystać z pomocy specjalisty. Pani Magdalena przeprowadziła u nas szkolenie na temat dress codu i jestem za to bardzo wdzięczny."

Krysztof, 52 lata

 

"Skorzystałyśmy z pomocy stylistki, kiedy okazało się, że jego Agencja dostałyśmy zaproszenie na imprezę pełną kamer
i celebrytów.  W tym wszystkim My - trzy. Choć na co dzień jesteśmy biegłe w trendach, kompletnie nie miałyśmy czasu analizować, kto w czym i kiedy pojawił się ostatnio, żeby nie popełnić modowej gafy! Z pomocą przyszła Magdalena. Dziękujemy!"

Kasia, 27 lat, właścicielka agencji reklamowej

 

do góry


WIZERUNEK dopięty na ostatni guzik.