STYLISTA & PERSONAL SHOPPER
NEWSLETTER
Proszę podać adres e-mail.
Niepoprawny adres e-mail.
Adres został dodany. Dziękujemy!

OFERTA DLA PANÓW

Coraz więcej mężczyzn korzysta z konsultacji dotyczących wizerunku, aby wykreować bardziej profesjonalny i nowoczesny obraz siebie.

 

NOWE! Zobacz wybrane stylizacje męskie

 

 

Mężczyźni, równie często jak kobiety, nudzą się swoim wyglądem, jednak nie mają czasu lub pomysłu na to, żeby określić jak chcieliby się zmienić. Potrzebujesz męskiej rady? A może ufasz kobiecej intuicji w zakresie mody i stylu? Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc!

 

na skróty:

ANALIZA GARDEROBY

ZAKUPY ZE STYLISTĄ

DORADZTWO OKAZJONALNE

SESJA ZDJĘCIOWA

POTRZEBUJESZ INNEGO SPECJALISTY?


 

Z doświadczenia wiemy, że dopracowanie lub zmiana wizerunku może prowadzić do zasłużonego awansu, przewagi konkurencyjnej w pracy oraz wzrostu uznania wśród znajomych i podwładnych lub zdobycia zaufania wśród klientów i kontrahentów. Może się okazać, że potrzebujesz pomocy przy tworzeniu kompleksowego i profesjonalnego wizerunku lub doraźnej pomocy przy stylizacji weekendowej lub podpowiedzi, jak prezentować się przy okazji nieformalnych spotkań lub ważnych uroczystości.


Niezależnie od stylu życia, celu i zasobów, jesteśmy w stanie dostosować pakiet męskiej stylizacji specjalnie do Twoich potrzeb.

 

ANALIZA GARDEROBY

Założyłeś firmę lub awansowałeś? Zmieniła się Twoja sytuacja osobista? A może chcesz na kimś zrobić dobre wrażenie? Po rozmowie wstępnej zaoferujemy Ci pomoc w znalezieniu odpowiedniej oprawy dla Twojego życia osobistego i zawodowego. Szybko i sprawnie nauczymy Cię jak łączyć odpowiednie dla Ciebie elementy garderoby, w jedną spójną całość. Podpowiemy Ci czego powinieneś unikać, żeby nie zburzyć upragnionego wizerunku. Uporządkujemy Twoją garderobę tak, aby łatwo było z niej codziennie korzystać. Przygotujemy dla Ciebie gotowe zestawy, sporządzimy także listę brakujących rzeczy. Żeby ułatwić Ci życie, stylizacje odpowiadające Twoim preferencjom zostaną sfotografowane, co w chwili zwątpienia przypomni omawiane zasady i propozycje komponowania garderoby. Przegląd analiza garderoby jest idealnym wstępem do zakupów ze stylizacją, dlatego możemy przejść do kolejnego kroku lub zakończyć współpracę na tym etapie.

 

ZAKUPY ZE STYLISTĄ

Zakupy to dla Ciebie przykry obowiązek? Brakuje Ci czasu na wielogodzinne chodzenie po sklepach? Zmieniła się masa Twojego ciała, styl życia lub spotkał Cię wymarzony awans? A może chcesz zwiększyć swoją pewność siebie lub całkowicie zmienić swój wizerunek? Jeśli potrzebujesz zupełnie nowej garderoby, bez względu na powód, to jest pakiet dla ciebie. Proponujemy Ci rozwiązanie wszelkich zakupowych problemów. Po sprecyzowaniu Twoich potrzeb i możliwości finansowych, sam możesz określić ile czasu spędzisz ze stylistą, gdzie chcesz zrobić zakupy oraz ile chcesz wydać na nie pieniędzy. Również zakres ingerencji stylisty (od konsultacji  modowych aż do przygotowania gotowanych zestawów zgodnych z Twoimi preferencjami) czy częstotliwość spotkań zależy od Ciebie. W minimalnym czasie wyszukamy propozycje zgodne z Twoim gustem i preferencjami. W trakcie zakupów otrzymasz zestaw rad i wskazówek, aby łatwiej Ci było funkcjonować na co dzień.

 

DORADZTWO OKAZJONALNE

Nie wiesz, jak ubrać się na wyjątkową kolację? Chcesz zrobić dobre wrażenie na nowym przełożonym? A może nie wiesz jak spakować walizkę na służbowy weekend? Spotkanie ze stylistą pozwoli zaoszczędzić Ci niepotrzebnych wpadek i problemów. Skup się na tym, co naprawdę ważne, a resztę pozostaw nam.

Sprawdź w czym pomogliśmy naszym klientom ?

  • ubrać się na ważną uroczystość (urodziny, imieniny, wesele, komunia, chrzest, pogrzeb)
  • skompletować garderobę na wielkie wyjście (premierę, wernisaż, kolację z przełożonym, występ w telewizji)
  • zaprezentować się w nieformalnych okolicznościach (piknik, grill, siłownia, wyjazd na weekend)
  • wybrać odpowiednie dodatki (buty, aktówkę, krawat lub muchę, spinki do mankietów, zegarek)
  • wybrać pierścionek zaręczynowy, kwiaty lub prezent
  • spakować się na krótki lub długi wyjazd (prywatny lub służbowy)

 

SESJA ZDJĘCIOWA

Jesteś specjalistą, właścicielem firmy lub freelancerem i potrzebujesz profesjonalnego lub oryginalnego zdjęcia? Korzystasz z serwisów społecznościowych i chcesz się odpowiednio prezentować? A może chcesz na kimś zrobić wrażenie? Specjalnie dla Ciebie możemy zrealizować profesjonalną sesję zdjęciową. Zajmiemy się wszystkim od A do Z: koncepcją, fryzurą, garderobą i retuszem zdjęć.

 

POTRZEBUJESZ INNEGO SPECJALISTY?

Może się okazać, że poza znalezieniem własnego stylu, zależy Ci na dalej idących zmianach. Chcesz wypróbować nowe strzyżenie? Zależy Ci na zadbaniu o cerę lub paznokcie? A może chciałbyś wyrzeźbić swoje ciało? Umówimy Cię z najlepszymi specjalistami. Wspólnie z Tobą opracujemy indywidualny plan i pomożemy Ci realizować go krok po kroku.

 

do góry

ODWAŻYSZ SIĘ ? Ujarzmij modę na dobre!