STYLISTA & PERSONAL SHOPPER
NEWSLETTER
Proszę podać adres e-mail.
Niepoprawny adres e-mail.
Adres został dodany. Dziękujemy!

OFERTA DLA FIRM

Niezależnie od tego, jak duża lub mała jest Twoja firma, elegancja, styl i nowoczesność, to cechy, które powinny ją określać.

 

 

Pobierz naszą całościową ofertę  PDF

Pobierz naszą ofertę dot. Dress Code PDF

Relacja z imprezy współorganizowanej przez Na Ostatni Guzik (ponad 900 osób wzięło udział)


Najbardziej wpływowe firmy na świecie mają jasno określoną tożsamość, która jest eksponowana we wszystkich działaniach marki. Najważniejszym nośnikiem wizerunku są jednak pracownicy, którzy identyfikują się z założoną tożsamością.

Doradztwo wizerunkowe dostarcza firmom dedykowanych warsztatów grupowych lub konsultacji personalnych w różnorodnym zakresie:

 

na skróty:

DEFINIOWANIE POŻĄDANEGO WIZERUNKU FIRMY

WDRAŻANIE DRESS CODE'U

KREOWANIE POZYTYWNEGO PIERWSZEGO WRAŻENIA

SKUTECZNE PODTRZYMYWANIE WIZERUNKU

KORPORACYJNE SESJE ZDJĘCIOWE

GALERIA

 

DEFINIOWANIE POŻĄDANEGO WIZERUNKU FIRMY
Wspólnie z Państwem określamy krótko i długoterminowe cele jakie chcemy osiągnąć i dobieramy narzędzia niezbędne, do ich realizacji.

 

WDRAŻANIE DRESS CODE'U

Od podstaw stworzymy wizerunek pracowników, spójny z wizerunkiem marki, dodatkowo przeprowadzimy warsztaty z zakresu etykiety ubioru.

 

KREOWANIE POZYTYWNEGO PIERWSZEGO WRAŻENIA

Na życzenie przeprowadzimy warsztaty wizerunkowe, szczególnie przydatne pracownikom obsługi klienta, jak i kadrze zarządzającej.

 

SKUTECZNE PODTRZYMYWANIE WIZERUNKU

Proponujemy zamknięte warsztaty grupowe, konsultacje indywidualne, szkolenia wyjazdowe oraz imprezy integracyjne i o charakterze eventowym.

 

KORPORACYJNE SESJE ZDJĘCIOWE

Zapewniamy najwyższy standard obsługi i profesjonalną organizację przedsięwzięcia wraz z opieką wizażysty i fryzjera.

 

Wizerunek pracowników ma bezpośredni wpływ na pozycję rynkową i wyniki ekonomiczne firmy. Dlaczego? Wolny rynek i silna konkurencja sprawiają, że klienci mają o wiele więcej ofert do wyboru, niż są w stanie przeanalizować. Zróżnicowanie upodobań oraz potrzeb klientów, w połączeniu z brakiem czasu sprawia, że to właśnie wizerunek firmy jest elementem decydującym o zdobyciu zaufania klienta. Właściwie zaprojektowany wizerunek zapewnia firmie możliwość realizacji określonych celów. Firmy które, myślą o dynamicznym rozwoju, muszą zadbać o ubiór i wygląd pracowników, aby podkreślać swój nienaganny wizerunek, dopięty "na ostatni guzik".

 

do góry

WIZERUNEK dopięty na ostatni guzik.