STYLISTA & PERSONAL SHOPPER
NEWSLETTER
Proszę podać adres e-mail.
Niepoprawny adres e-mail.
Adres został dodany. Dziękujemy!

SPECJALNA OFERTA - Twój pomysł na prezent

na skróty:

VOUCHERY OKAZJONALNE

ZAKUPY ZE STYLISTĄ W PREZENCIE

PODWÓJNA RADOŚĆ Z KUPOWANIA

WYJĄTKOWY PREZENT DLA WYJĄTKOWEJ OSOBY

 

VOUCHERY OKAZJONALNE

Podaruj bliskiej Ci osobie najbardziej stylowe popołudnie, jakie może sobie wyobrazić. Twoja Przyjaciółka została szczęśliwą Mamą i marzy o odmianie? Twój ukochany ma ważne spotkanie i chcesz pomóc mu poczuć się pewnie i profesjonalnie? A może chcesz sprawić, żeby Twoja Mama wybiera się na elegancki bal i pragniesz, aby wyglądała i czuła się olśniewająco? Luksusowy voucher na nasze usługi może obejmować pół dnia lub cały dzień stylowych rad, przeglądania i doboru garderoby, wspólnych zakupów, doboru odpowiednich dodatków i odmiany wizerunku zgodnie z pragnieniami.


ZAKUPY ZE STYLISTĄ W PREZENCIE

Dla człowieka, który ma wszystko, usługa osobistych zakupów może być wyjątkowym i odprężającym doświadczeniem. W Dzień Mamy, urodziny Taty, Święta Bożego Narodzenia i z okazji wszystkich ważnych roczni w roku, zakupy ze stylistą to naprawdę nietuzinkowy pomysł na prezent.


PODWÓJNA RADOŚĆ Z KUPOWANIA

Oferta dotyczy usługi ZAKUPY ZE STYLISTĄ dla dwóch kobiet, dwóch mężczyzn lub pary.


WYJĄTKOWY PREZENT DLA WYJĄTKOWEJ OSOBY

Na przełomie roku (grudzień-styczeń) oferujemy specjalna usługę dobierania prezentów świątecznych i walentynkowych dla najbliższych. Nie wiesz co kupić? Stosownie do osoby i jej zainteresowań znajdziemy odpowiedni prezent i osobiście zapakujemy w taki sposób, żeby obdarowana osoba poczuła się wyjątkowo.

 

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?
Zadzwoń pod nr tel.:

  • +48 506-672-058
  • +48 693 799 177


do góry

WIZERUNEK dopięty na ostatni guzik.