STYLISTA & PERSONAL SHOPPER
NEWSLETTER
Proszę podać adres e-mail.
Niepoprawny adres e-mail.
Adres został dodany. Dziękujemy!

WIZERUNEK FIRMY

Jak Cię widzą, tak Cię piszą, to powszechnie znane twierdzenie. Identyfikacja wizualna firmy, odpowiednio zaprojektowane logo, strona internetowa, czy wizytówka, mówi więcej o firmie, niż mogłoby się wydawać.

 

Pobierz naszą ofertę  PDF

Pobierz naszą ofertę dot. Dress Code PDF

Relacja z imprezy współorganizowanej przez Na Ostatni Guzik (ponad 900 osób wzięło udział)


Dlatego o dobry wizerunek firmy warto zadbać od samego początku. Zastanawiasz się, jak wyróżnić swoją firmę na tle konkurencji? Chcesz sprawić, aby stała się rozpoznawalna i w pełni profesjonalna? A może Twoja strona internetowa wymaga odświeżenia? Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiadasz TAK, poniższa oferta jest dla Ciebie.

 

na skróty:

PROJEKT LOGO

PROJEKT WIZYTOWKI

STRONA INTERENTOWA

SESJA ZDJĘCIOWA

GALERIA

 

Napisz do nas a bezpłatnie przygotujemy analizę Twoich potrzeb oraz prześlemy indywidualną ofertę. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie identyfikacji wizualnej.

 

PROJEKT LOGO

Logo to początek spójnego systemu identyfikacji wizualnej firmy. Dlaczego? Bo nawet najlepiej zaprojektowane, jednak stosowane nieumiejętnie, nie przyciąga potencjalnych klientów. Zakładasz firmę i chcesz mieć pewność, że Twoje produkty lub usługi będą wyróżniać się na rynku? A może szukasz sposobu dla uzyskania przewagi konkurencyjnej? Wiemy, co zrobić. Biorąc pod uwagę wizję Klienta, doradzamy i oferujemy konkretne rozwiązania poparte bogatym doświadczeniem.

 

PROJEKT WIZYTÓWKI

Wizytówka to nieodłączna część wizerunku firmy. Jej kształt, dobranie typografii i kolorystyki musi odpowiadać tożsamości marki. Również dobór papieru z jakiego jest wykonana świadczy o wizerunku. Podanie wizytówki, jest jak podanie dłoni. Z jakimi cechami chcesz, żeby kojarzono Twoją firmę? A może wiesz, jakie cechy mogłyby wyróżnić Cię na tle konkurencji? Od samego początku będziemy konsultować z Tobą projekt i dostosujemy go do Twoich potrzeb.

 

STRONA INTERENTOWA

Odwiedzenie strony internetowej bardzo często stanowi pierwszy lub najważniejszy rodzaj kontaktu klientów z firmą. Dlatego podobnie do pracowników obsługi klienta, serwis www powinien być ubrany w garnitur skrojony na miarę. Odpowiednio zaprojektowana strona internetowa, spójna z koncepcją identyfikacji wizualnej, to dopełnienie wizerunku całej firmy. Ważny przy tym jest profesjonalizm i znajomość zasad rządzących internetem. My je znamy, dlatego skuteczne, kreatywne i indywidualne podejście do każdego Klienta to nasz znak rozpoznawczy.

 

SESJA ZDJĘCIOWA

Realizujemy profesjonalne sesje zdjęciowe dla celów marketingowych, zarówno w studio, jak i w siedzibie Klienta. Zajmujemy się nie tylko koncepcją, ale także detalami sesji: od ustalania scenariusza, przez wykonanie makijażu, fryzur,  dobór garderoby i atrybutów po retusz zdjęć.

 

do góry

WIZERUNEK dopięty na ostatni guzik.