STYLISTA & PERSONAL SHOPPER
NEWSLETTER
Proszę podać adres e-mail.
Niepoprawny adres e-mail.
Adres został dodany. Dziękujemy!

OFERTA DLA PAŃ

Wiele kobiet nabywa ubrania i dodatki, które kompletnie do nich nie pasują oraz takie, których prawdopodobnie nigdy nie postanowi lub nie odważy się włożyć.

 

 

Potrzebujesz opinii profesjonalnej stylistki? Interesują Cię męskie rady odnośnie kobiecego wyglądu? Jeśli z różnych powodów codziennie rano dochodzisz do wniosku, że nie masz w co się ubrać, zakupy nie sprawiają Ci przyjemności lub nie masz czasu cieszyć się nimi, jesteśmy po to, żeby Ci pomóc.

 

na skróty:

ANALIZA GARDEROBY

ZAKUPY ZE STYLISTĄ

DORADZTWO OKAZJONALNE

SESJA ZDJĘCIOWA

POTRZEBUJESZ INNEGO SPECJALISTY?

 

Gdyby podliczyć wartość całej garderoby (w tym butów i dodatków), biorąc pod uwagę fakt, jak rzadko nosimy pewne rzeczy i wybierając te, w których czujemy się bajeczne, można dowiedzieć się ile w rzeczywistości wydajemy na ubrania. Zazwyczaj okazuje się, że dużo za dużo. Zakupy pod wpływem impulsu to strata pieniędzy. Uświadomienie sobie, w czym czujesz się i wyglądasz najlepiej, pozwoli Ci zaoszczędzić ogromne ilości czasu i pieniędzy w przyszłości.

 

Nie wiesz od czego zacząć, gdy trafiasz do sklepu lub w jakie kolory i fasony inwestować? Podejmujemy się osobistych konsultacji, niezależnie od tego, czy chcesz skoncentrować się na zakupie nowych ubrań, czy umiejętności stylizacji tych, które już posiadasz w swojej garderobie. Wszystko zależy od Ciebie i Twoich potrzeb. Skoro już wiesz, że tylko raz można zrobić pierwsze wrażenie, jesteś na dobrej drodze do sukcesu.


ANALIZA GARDEROBY (Przegląd szafy klienta)

Codziennie rano masz problem z tym, w co się ubrać? Masz dość zawartości swojej szafy? A może znudził Cię własny wizerunek? Analiza garderoby to idealna propozycja dla klientek z ograniczonym budżetem lub tych, które szukają pomocy w komponowaniu efektownych stylizacji z posiadanych ubrań i akcesoriów.

Zrobimy przegląd twojej garderoby, aby ustalić, które elementy należy zachować za względu na dopasowanie do figury i ich przydatność, a których bezwzględnie należy się pozbyć.  Pokażemy Ci, jak się ubierać zgodnie z ograniczeniami i możliwościami własnej figury, jak pomyślnie wykorzystywać dodatki i podzielimy się z bezcennymi wskazówkami, dotyczącymi wizerunku dopasowanego do stylu życia. Docelowo Twoja garderoba będzie wypełniona kolorami, które Ci sprzyjają, fasonami, które służą Twojej figurze i stylami, które są odzwierciedleniem Twojej osobowości. Gwarantujemy również doświadczenie niezwykłego i wyzwalającego uczucia po tym, jak pozbędziesz się wszystkich niemodnych ubrań.  Wspólnymi siłami sprawimy, że nie będziesz mogła doczekać się, kiedy znów otworzysz szafę pełną ubrań, które po prostu kochasz!


ZAKUPY ZE STYLISTĄ (Personal shopping)

Coraz częściej wracasz z zakupów z pustymi rękoma? Brakuje Ci czasu na wielogodzinne chodzenie po sklepach? Nabrałaś lub zrzuciłaś kilka kilogramów, zmieniła się Twoja sytuacja osobista lub spotkał Cię wymarzony awans? A może chcesz zwiększyć odkryć w sobie kobiecość lub całkowicie zmienić swój wizerunek?


Jeśli potrzebujesz zupełnie nowej garderoby, bez względu na powód, to jest pakiet dla Ciebie. Po sprecyzowaniu Twoich potrzeb i możliwości finansowych, sama możesz określić ile czasu spędzisz ze stylistą, gdzie chcesz zrobić zakupy oraz ile chcesz wydać na nie pieniędzy. Również zakres ingerencji stylisty (od konsultacji  modowych aż do przygotowania gotowanych zestawów zgodnych z Twoimi preferencjami) czy częstotliwość spotkań zależy od Ciebie. Jesteśmy na bieżąco z asortymentem różnych sklepów i marek. Wiemy kiedy są interesujące wyprzedaże i na co warto zwrócić uwagę.  Możemy dokonać rezerwacji konkretnych ubrań (bez obowiązku ich nabycia), co znacznie zaoszczędza Twój czas. Pod koniec zakupów otrzymasz podsumowanie w formie konkretnych wskazówek i rad, które przydadzą się na co dzień.


DORADZTWO OKAZJONALNE

Nie wiesz, jak ubrać się na wyjątkowe przyjęcie? Chcesz zrobić dobre wrażenie na nowym przełożonym? A może nie wiesz jak spakować walizkę na służbowy weekend? Spotkanie ze stylistą pozwoli zaoszczędzić Ci niepotrzebnych wpadek i problemów. Skup się na tym, co naprawdę ważne, a resztę pozostaw nam.

Sprawdź w czym pomogliśmy naszym klientom ?

  • ubrać się na ważną uroczystość (urodziny, imieniny, wesele, komunia, chrzest, pogrzeb)
  • skompletować garderobę na wielkie wyjście (premierę, wernisaż, kolację z przełożonym, występ w telewizji)
  • zaprezentować się w nieformalnych okolicznościach (piknik, fitness, wyjazd na weekend)
  • wybrać odpowiednie dodatki (buty, torebkę, biżuterię, kapelusz, rękawiczki, ozdoby)
  • wybrać elegancki lub nietuzinkowy prezent
  • pakować się na krótki lub długi wyjazd (prywatny lub służbowy)


SESJA ZDJĘCIOWA

Jesteś specjalistką, prowadzisz firmę, masz wolny zawód i potrzebujesz profesjonalnego lub oryginalnego zdjęcia? Korzystasz z serwisów społecznościowych i chcesz się wyjątkowo prezentować? A może chcesz na kimś zrobić wrażenie? Specjalnie dla Ciebie możemy zrealizować sesję zdjęciową. Zajmiemy się wszystkim od A do Z: koncepcją, makijażem, fryzurą, garderobą i profesjonalnym retuszem zdjęć.

 

POTRZEBUJESZ INNEGO SPECJALISTY?

Może się okazać, że poza znalezieniem własnego stylu, zależy Ci na dalej idących zmianach. Chcesz zmienić fryzurę? Zależy Ci na zadbaniu o cerę lub paznokcie? A może chciałabyć ujędrnić swoje ciało? Umówimy Cię z najlepszymi specjalistami. Wspólnie z Tobą opracujemy indywidualny plan i pomożemy Ci realizować go krok po kroku.

 

do góry

METAMORFOZA ? Dokonaj aksamitnej rewolucji!