STYLISTA & PERSONAL SHOPPER
NEWSLETTER
Proszę podać adres e-mail.
Niepoprawny adres e-mail.
Adres został dodany. Dziękujemy!

CENNIK

NOWE! Zobacz wybrane stylizacje męskie
Pobierz Poradnik - jak rozpocząć swoją metamorfozę


MĘSKA REWOLUCJA - przegląd szafy

750 zł

Wspólnie przeglądniemy zawartość Twojej garderoby. Pokażemy, co podkreśla Twoje atuty oraz czego należy się pozbyć. Określimy, czego Ci brakuje. Z ubrań, które do Ciebie pasują stworzymy gotowe zestawy oraz bazę, która będzie łatwa do komponowania z różnymi dodatkami. Twoja szafa przejdzie rewolucję, a Ty pokochasz jej zawartość.

JEDWABNA PRZYGODA - personal shopping 250 zł/h
Po sprecyzowaniu Twoich potrzeb, wybierzemy się na zakupy. Dopasujemy odpowiednie rozmiary ubrań i rodzaje dodatków. Zarezerwujemy garderobę, która Ci się podoba. Możesz liczyć na profesjonalną i dyskretną pomoc, dzięki której zaoszczędzisz czas i pieniądze. Jesteśmy na bieżąco z asortymentem różnych sklepów i marek, dlatego skutecznie pomożemy Ci przetrzeć zakupowe szlaki.

PROJEKTOWANIE OD PODSTAW - osobisty trener
cena do negocjacji
Popracujemy nie tylko nad Twoim wyglądem, ale także zachowaniem. Pokażemy, jak podkreślać pożądany przez Ciebie wizerunek. Zadbamy o to, jak mówisz, poruszasz się lub zachowujesz w oficjalnych i nieoficjalnych sytuacjach. Podszlifujemy Twoją znajomość savoir vivre'u oraz podpowiemy, gdzie warto bywać. Zaprojektujemy Twoją pewność siebie od podstaw.

 

SKROJONE NA MIARĘ - oferta dla firm
cena do negocjoacji
Nauczymy Cię podkreślać kompetencje. Podpowiemy, jak wyglądać profesjonalnie lub odpowiednio do sytuacji. Wzmocnimy motywację do dbałości o wygląd. Niezależnie od tego, czy chcesz nauczyć siebie, czy swoich pracowników świadomego kreowaniu wizerunku, zaoferujemy warsztaty i szkolenia skrojone na miarę indywidualnych potrzeb.

ODWAŻYSZ SIĘ ? Ujarzmij modę na dobre!